fbpx
  • +48 12 307 02 66
  • biuro@jwrp.pl
  • ul. Podskale 18/19, 30-522 Kraków

Zależy Ci na sukcesie w Twojej sprawie? Nam również.

Każdą sprawę traktujemy kompleksowo

Wiemy, że dla Klienta najważniejszy jest efekt. I na tym staramy się skupić. Doradzamy rozwiązania, które mają służyć jak najszybszemu zakończeniu sprawy, a tam gdzie możliwa jest ugoda – staramy się do niej doprowadzić.

Nie zmieniamy pełnomocników „z rozprawy na rozprawę”

Pomysł na prowadzenie sprawy powinien być wypracowany w zespole, dzięki temu zdobywamy szerszą perspektywę. Ale samo prowadzenie postępowania powierzamy konkretnej osobie. Pełnomocnik Klienta – profesjonalny prawnik – uczestniczy w rozprawach, sporządza pisma i kontaktuje się z klientem, dzięki czemu zna wszystkie aspekty danego postępowania.

Zgadzamy się na rozliczenia na zasadzie podstawa + premia za sukces

Jeśli jesteś wierzycielem, jednak nie chcesz inwestować znaczących środków na etapie składania pozwu i prowadzenia postępowania, nasza propozycja jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego w tym miejscu przedstaw swoją sprawę, a przedstawimy Ci proponowane warunki współpracy.

Oferujemy usługi prawne w zakresie:

  • Reprezentowania Klienta na etapie przedsądowym.

Przygotowanie się do procesu jest tak samo ważne, jak jego sprawne i profesjonalne prowadzenie. Dlatego już na etapie zaistnienia sporu z kontrahentem warto skontaktować się z naszą Kancelarią, dzięki czemu wspólnie ustalimy scenariusz działania.

Co więcej dzięki mądrym krokom przed procesem, często udaje się go uniknąć. Dlatego zapraszamy do jak najszybszego kontaktu w każdej sprawie, której pojawia się ryzyko procesu.

  • Prowadzenie spraw sądowym.

Uważamy, że dobrze skonstruowany pozew (wniosek) to krok milowy w stronę sukcesu sprawy. Przemyślane żądania powinny być poparte zrozumiałym uzasadnieniem i jasno przedstawionym materiałem dowodowym. Ten etap sprawy zajmuje najwięcej czasu, co jednak procentuje w przyszłości, ponieważ ogranicza konieczność składania dalszych pism przygotowawczych, modyfikacji żądań etc. W toku postępowania reprezentujemy Klientów przed sądami wszystkich instancji, w tym Sądem Najwyższym. Przed każdą rozprawą organizujemy spotkanie/telekonferencję z Klientem w celu ustalenia priorytetów i planu działania. Po każdej rozprawie informujemy o jej wynikach.

Zapewniamy wsparcie w procesach gospodarczych, cywilnych, w postepowaniu upadłościowym i naprawczym, w postępowaniu egzekucyjnych oraz w sprawach karnych. Prowadzimy także sprawy przed sądami administracyjnymi.

 

Login to your Account